PRO-LAB » Aktualności
Techników tachografów analogowych i cyfrowych zapraszamy na szkolenie okresowe w dn. 4 listopada w Czechowicach-Dziedzicach. Przypominamy, że każdy technik ma obowiązek uczestniczenia w takim szkoleniu przynajmniej raz na 4 lata.